Polmet - Maszyny do obróbki metalu

Dotacje / Finasowanie / Serwis / Wsparcie

Analiza

Podstawą doboru właściwych rozwiązań w firmach produkcyjnych, czy usługowych jest analiza potrzeb firmy. Technicy firmy POLMET wykonają taką analizę sprawnie, wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

Wdrożenie Projektu

Po analizie i wyborze urządzenia głównym elementem naszej pracy jest dostawa oraz wdrożenie Państwa urządzenia. Nasi technicy zajmą się od początku do końca.

Dostawa

Wszystkie maszyny są ubezpieczone na czas transportu od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Informacja o miejscu w którym znajduje się transport oraz o dacie dostawy.

Gwarancja

Wszystkie nowe maszyny są objęte gwarancją, Gwarancja standardowa 12 miesięczna z możliwości wydłużenia do 5 lat. Umowy gwarancyjne obejmujące naprawę w ciągu 48h.

Z nami do celu...

Dotacje UE

Fundusze unijne 2014-2020 to duża szansa na rozwój przedsiębiorstw.
Wiemy jak fundusze europejskie mogą wspomóc Państwa firmię w projekcie by osiągnąć sukces Fundusze przeznaczone na lata 2014-2020 to duża szansa na rozwój Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy

Finansowanie

Finansujemy inwestycje w środki trwałe, zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Klienci mogą wybrać: leasing operacyjny, leasing finansowy lub pożyczkę. Produkty oferowane są jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Główne atuty naszej oferty to:

  • paczka produktowa: leasing operacyjny, finansowy, pożyczka,
  • finansowanie maszyn nowych i używanych,
  • GAP Maszynowy z Business Interruption  link,
  • finansowanie maszyn nowych i używanych,
  • minimalny udział własny od 10%,
  • okres finansowania do 72 miesięcy.

Serwis

Chciemy zaoferować planowany regularny serwis Państwa maszyn zakupionych w naszej firmie. Jako najbardziej korzystny polecamy, co 6 miesięcy przegląd serwisowy. Regularne kontrole i regulacja są gwarancją zachowania precyzyjności, jakości pracy i zapobiegają nieplanowanym postojom przy usuwaniu usterek. Po wykonaniu serwisu zostaje sporządzony protokół wykonanych robót z informacją o wymienionym materiale. Protokół zawiera ocenę stanu maszyny i wykonywanej konserwacji.

Wsparcie techniczne

Nasi technicy są dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonicznym w godz. 8 -19, poniedziałek - sobota. Przed kontaktem z nami proszę przygotować informację na temat uszkodzenia oraz symbol,marka,nazwa maszyny.