Oferta

#

KILKA SŁÓW O NAS

NUKON – Firma specjalizująca się wyłącznie w produkcji systemów laserowych.
12 lat temu dzięki pomysłowości inżynierów oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologii dostępnych na świecie wyprodukowano pierwszą wycinarkę w technologii Fiber. Maszyna nadal pracuje i zarabia, to ona otworzyła drogę do produkcji i wdrążeniu nowych projektów. Pasja i dążenie do perfekcji otworzyło drogę do sukcesów na światowym rynku.Obawę co do jakości i wytrzymałości wycinarek laserowych rozwiała idea testowania maszyn przez producenta na własnej hali testowej, wykonując usługi cięcia. Taka polityka firmy zyskała zaufanie wśród przyszłych użytkowników maszyn. Na dzień dzisiejszy pracuje 9 maszyn. Na tym jednak producent nie poprzestał widząc że technika dąży do coraz wyższych standardów, postanowił na produkcję własnych głowic tnących. Stworzył zespół składający się z inżynierów niemieckich oraz Tureckich którzy zaprojektowali i wyprodukowali głowice tnącą wyposażoną w wiele nowatorskich rozwiązań polegającą na zastosowaniu szeregu czujników pobierających w czasie rzeczywistym informację na temat stanu głowicy oraz jakości cięcia. Testowanie trwało 2 lata na rodzimym rynku. Po tym okresie i poprawkach głowica w 2018 trafiła na rynek ogólnoświatowy. Zdolność produkcyjna na dzień dzisiejszy ok 35 maszyn miesięcznie. Kolejnym rozwiązaniem było zastosowanie rezonatorów nLIGHT wyposażonych w technologię CUT LINE zapewniającą najwyższą jakość cięcia wszystkich metali odblaskowych i nieodblaskowych. Techologia CutLINE pozwala na sterowanie średnicą wiązki laserowej w szerokim spektrum co pozwala na szybkie cięcie oraz przebijanie grubych materiałów. W Polsce pracuje wiele urządzeń marki Nukon od maszyn małych do maszyn o długości 24m i mocy 16kW. Bardzo duże doświadczenie techniczne pozwala na optymalny dobór maszyny pod względem profilu produkcji. Fiber laser Nukon otwiera nowe możliwości i korzyści co najważniejsze oszczędności w Państwa firmie.ECO S LINE

INDYSTRY4.png

Wycinarki laserowe fiber ECO 315 NUKON charakteryzują się małą powierzaną zabudowy, niska cena, polem roboczym 3050mmx1550mm oraz mocą 1, 2, 3 kW.
REX 315

Główne atuty:
Dostęp od frontu maszyny do stołu roboczego
Możliwość ciecia rur oraz profili
Proste programowanie
Gładkie linie cięcia

 
NF PRO

Główne atuty:
Korpus bardzo stabilny odporny na skręcanie
Precyzyjna linia cięcia
Serwis głowicy na miejscu
Proste programowanie
Duży wybór modyfikacji
VENTO LINEAR

Główne atuty:
Napędy liniowe magnetyczne
Korpus bardzo stabilny odporny na skręcanie
Precyzyjna linia cięcia
Serwis głowicy na miejscu
Proste programowanie
Duży wybór modyfikacji
Nie wprowadzono slajdów.

What We Do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas varius tortor nibh, sit amet tempor nibh finibus et.
Aenean eu enim justo. Vestibulum aliquam hendrerit molestie.

Meet the Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur tincidunt turpis at odio fermentum posuere. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices.